Reumatologia   Dermatologia   Kardiologia
Diabetologia   Endokrynologia   Neurologia
Gastroenterologia   Choroby zakaźne
dla korporacji
d
stale poszerzamy profil naszej działalności. Obecnie prowadzimy badania w następujących dziedzinach medycyny:
  • Reumatologia
  • Dermatologia
  • Kardiologia
  • Diabetologia
  • Endokrynologia
  • Neurologia
  • Gastroenterologia
  • Choroby zakaźne
Na początku współpracy z każdym ośrodkiem badawczym zebranie wszystkich niezbędnych dokumentów to pracochłonne zadanie… dlatego wychodząc Państwu na przeciw umieściliśmy je wszystkie na naszej stronie www.

Koordynatorzy: 602 466 155
po zalogowaniu
Masz dostęp do CV całego zespołu, certyfikatów GCP, IATA, EDC, potwierdzeń kalibracji i walidacji sprzętu, logów temperaturowych.

W celu uzyskania loginu i hasła wystarczy do nas zadzwonić.
monitoring temperatury
on-line

W ośrodku wykorzystujemy ciągły monitoring temperatury ON-LINE.

W skład systemu wchodzą sensory mierzące temperaturę, wilgotnośći ciśnienie atmosferyczne.

Klient korporacyjny może logować się z dowolnej lokalizacji i mieć dostęp do odczytów temperatury w czasie rzeczywistym przez przeglądarkę internetową 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Dostęp dla CRO może wyglądać następująco:

Raporty PDF i CSVW
każdej chwili możesz wygenerować raport z danymi pomiarowymi. Aplikacja umożliwia eksport danych z dowolnego okresu czasu, w formacie PDF (sformatowany raport, gotowy do druku) lub CSV (dane w formie tabelarycznej, możliwość przetwarzania w programach typu MS Excel, OpenOffice Calc).

Raporty automatyczne
Po co generować raporty ręcznie? Pozwól aplikacji zrobić to za Ciebie. Wpisz swój adres email i wybierz jak często chcesz otrzymywać raport (raz dziennie, raz w tygodniu, raz w miesiącu), a aplikacja zajmie się resztą – wszystkie pomiary temperatury będziesz dostawał mailowo, w wybranym formacie i z wybraną przez Ciebie częstością.

Powiadomienia sms i e-mail

System umożliwia skonfigurowanie dolnego i górnego progu temperatury, przekroczenie których spowoduje wysłanie SMS alarmowego na wpisane numery telefonów lub e-maila alarmowego na wskazane adresy.

Powiadomienia SMS / e-mail mogą być wysyłane do dowolnej liczby odbiorców. Utrata zasilania, utrata łączności z sensoremSystem zawiadamia o awarii zasilania w budynku. Aplikacja wyśle powiadomienie jeżeli stacja bazowa utraci zasilanie i przełączy się na zasilanie bateryjne oraz jeżeli któryś z sensorów przestanie wysyłać dane do stacji bazowej. Powiadomienie otrzymasz ponownie, kiedy wszystko wróci do normy.

doświadczenie w prowadzeniu badań klinicznych od 1999r.
zespół kilkunastu lekarzy
grupa doświadczonych koordynatorów,pielęgniarek i farmaceutów
znajomość wszystkich aktualnie dostępnych na rynku rozwiązańeCRF, EDC, ePRO potwierdzonecertyfikatami – nie ma IWRSulub CRFu, którego byśmy nie obsługiwali
przystosowana do prowadzenia badań placówka, w tym dedykowana przestrzeńdla korporacji z szybkim internetemi urządzeniami biurowymi
współpracująca sieć lekarzy rodzinnych i placówek specjalistycznych w województwach pomorskim i warmińsko-mazurskim gwarantująca dostępność pacjentów praktycznie w każdym wskazaniu
ogromna baza pacjentów w tym już pre-screenowanychi zarejestrowanych chętnych oczekujących na badanie
kilkaset zrealizowanych projektów klinicznych (fazy od 1 do 4)
dlaczego My?
pliki do pobrania
Zostaw swój numer,
a my oddzwonimy do Ciebie